reklama

Študentky trnavského gymnázia majsterkami SR

S blížiacim sa koncom školského roka dospeli do finále aj školské stolnotenisové súťaže.

Družstvo dievčat Gymnázia Jána Hollého v Trnave sa postupne prebojovalo na majstrovstvá SR stredných škôl, ktoré sa konali 18. – 19. apríla 2018 v Národnom stolnotenisovom centre v Bratislave.

Foto: archív KST Viktória

Dievčatá v zložení Tatiana Kukuľková, Zuzana Peková (obe KST Viktória Trnava), Martina Čápková a Nikola Šturdíková si vybojovali celkové prvenstvo a titul majstra SR pre rok 2018.

Na stupni víťazov za sebou nechali školské tímy z Topoľčian a Čane. Medzi chlapcami si majstrovský titul odviezlo družstvo Košíc.

Ivan Peko

Ulož ako PDF
Napísal 7. mája 2018 7:42. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.