reklama

Navrhnite významné osobnosti a kolektívy Trnavského kraja

Trnavský samosprávny kraj (TTSK) oslovuje verejnosť s ponukou spolupráce pri predkladaní návrhov na ocenenie významných rodákov kraja.

Návrhy na ocenenie môžu predkladať združenia, inštitúcie, organizácie a jednotlivci – občania Slovenskej republiky prostredníctvom formulára (link tu)

Lehota pre predkladanie návrhov je do 13. augusta 2018.

Ilustračné foto

Na ocenenie môžu byť navrhnuté osoby, ktoré obzvlášť významným spôsobom prispeli k rozvoju Trnavského samosprávneho kraja, obohatili ľudské poznanie vynikajúcimi tvorivými výkonmi alebo sa zaslúžili o rozvoj a priateľstvo medzi národmi a regiónmi, osoby alebo kolektívy za vynikajúce tvorivé výkony, významné výsledky vedeckej, technickej, umeleckej, športovej, publicistickej, verejnoprospešnej činnosti, za účasť pri záchrane ľudského života, majetku kraja a jeho obyvateľov.

Vyplnený a podpísaný formulár je možné zaslať poštou na adresu: Trnavský samosprávny kraj, Lucia Mikovičová, Starohájska 10, 917 01 Trnava, alebo naskenovaný v prílohe elektronickej pošty na emailovú adresu lucia.mikovicova@trnava-vuc.sk. Telefonický kontakt: +421 33 55 59 152.

(ts)

Ulož ako PDF
Napísal 15. júla 2018 22:56. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Navrhnite významné osobnosti a kolektívy Trnavského kraja”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.