reklama

Polícia vyhlásila pátranie po mužoch z Trnavy a Hlohovca

Polícia žiada občanov o pomoc pri pátraní po dvoch hľadaných osobách.

Okresný súd v Trnave vydal príkaz na dodanie osoby do výkonu trestu na 41 – ročného Jaroslava Odehnala z Hlohovca.

Hľadaný muž sa dlhodobo vyhýba nástupu výkonu trestu, v mieste svojho bydliska sa nezdržiava. Popis oblečenia ani zvláštnych znamení nie je polícii známy.


Lukáš Šicko (vľavo) a Jaroslav Odehnal

FOTO: Polícia

Polícia vyhlásila celoštátne pátrania aj po 37 – ročnom Lukášovi Šickovi z Trnavy.

Pátranie vyhlásila polícia na základe požiadavky súdu, ktorý vydal príkazd na jeho dodanie vo výkonu trestu odňatia slobody pre prečin krádeže.

Lukáš Šicko je 171-175 vysoký, štíhlej postavy, má tmavohnedé krátke vlasy. Menovaný sa v mieste trvalého bydliska nezdržiava, zásielky si nepreberá a jeho pobyt nie je známy.

Ak ste hľadané osoby spoznali a poznáte miesto ich súčasného pobytu, akékoľvek informácie môžete zavolať na policajnú linku 158.

Ulož ako PDF
Napísal 2. februára 2019 9:50. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.