reklama

Na brehu Bolerázskej priehrady našli mŕtve telo. Išlo o nezvestného Bratislavčana

Polícia a záchranári ukončili pátranie po nezvestnom 65-ročnom mužovi z Bratislavy, o ktorom sa predpokladalo, že sa utopil v Bolerázskej priehrade. Muž bol nezvestný od soboty 20. apríla. Po týždni, v sobotu 27. apríla, ohlásil náhodný okoloidúci nález mŕtveho tela na brehu priehrady.

„Dnes dopoludnia bolo na priehrade v Bolerázi nájdené telo muža. Predpokladáme, že ide o nezvestného 65 – ročného Bratislavčana, po ktorom policia pátrala od minulého týždňa. Teraz budú nasledovať potrebné úkony a identifikácia osoby. Telo vyplavila voda a našiel ho náhodný okoloidúci,“ informovala hovorkyňa KR PZ v Trnave Martina Kredatusová v sobotu 27. apríla 2019 popoludní.

Polícia riešila prípad od chvíle, kedy telefonoval na policajnú tiesňovú linku muž a tvrdil, že na Bolerázskej priehrade vidí topiacu sa osobu, ktorá následne zmizla pod hladinou.


Pátranie záchranných zložiek

FOTO: KR PZ Trnava

Po osobe začalo pátranie, no bez výsledku.

„Na brehu priehrady bolo nájdené šatstvo aj s osobnými vecami, no bez dokladov, ktoré by pomohli identifikácii. V pondelok 22. apríla nahlásil muž z Bratislavy na Obvodnom oddelení PZ v Trstíne nezvestnosť svojho brata. Nájdené šaty identifikoval ako osobné veci svojho brata,“ uviedla Martina Kredatusová.

V utorok 23. apríla od ranných hodín prebiehala rozsiahla pátracia akcia za účasti policajtov poriadkovej polície, kriminálnej polície, poriečneho oddelenia Prezídla PZ spolu s potápačmi a člnom.

Do pátrania sa zapojili aj trnavskí hasiči s člnmi, záchranári z Gabčikova a technikou a služobné a záchranárske psy. Vykonanou pátracou akciou sa nezvestného muža nájsť nepodarilo, pátranie pokračovalo aj v ďalších dňoch.

Ulož ako PDF
Napísal 27. apríla 2019 13:29. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.