reklama

Polícia pátra po mužoch z Trnavy a Šulekova

Polícia pátra po Trnavčanovi Marekovi Jillym a Dušanovi Tušimovi zo Šulekova.

Marek Jilly, 32-ročný Trnavčan, sa v minulosti zdržiaval na adrese v obci Zavar.

Na muža vydal Okresný súd Topoľčany príkaz na dodanie do VTOS Nitra pre prečin neoprávneného vyrobenia a používania platobného prostriedku.

Marek Jilly je 176-180 cm vysoký, zavalitej postavy, má krátke hnedé vlasy a zelené oči.


Zľava Marek Jilly a Dušan Tušim

Na 40-ročného Dušana Tušima vydal Okresný Súd Levice príkaz na zatknutie pre zločin krádeže.

Hľadaný sa v mieste trvalého bydliska v Šulekove nezdržiava a vyhýba sa trestnému konaniu. Dušan Tušim je 176-180 cm vysoký, strednej postavy, má krátke hnedé vlasy a rovnakej farby oči.

Ak ste hľadané osoby spoznali a poznáte miesto ich súčasného pobytu, akékoľvek informácie môžete zavolať na policajnú linku 158, alebo kontaktujte políciu cez súkromnú správu cez FB Polícia slovenskej republiky.

Ulož ako PDF
Napísal 9. mája 2019 18:56. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.