reklama

Polícia hľadá svedkyňu zrážky taxíka a chodkyne na Rybníkovej ulici

Polícia hľadá svedkyňu dopravnej nehody, ktorá sa stala 23. apríla okolo 17. 00 h v Trnave na priechode pre chodcov na Rybníkovej ulici.

Vodič taxi služby mal na osobnom aute Škoda Octavia pri výjazde z parkoviska pred reštauráciou Relax na Rybníkovú ulicu naraziť do chodkyne prechádzajúcej po priechode pre chodcov.

Tá v dôsledku nárazu spadla na zem, vodič ju zaviezol domov a žena následne vyhľadala lekárske ošetrenie. Nehoda bola nahlásená na políciu až dodatočne.


Miesto nehody

FOTO: Polícia

„Svedkyňa, ktorú hľadáme, nasadla do vozidla taxislužby pred reštauráciou a chcela sa odviezť na železničnú stanicu. V aute mala sedieť vpredu na sedadle spolujazdca a mohla vidieť, ako k nehode došlo,“ uviedla hovorkyňa KR PZ Trnave Martina Kredatusová.

Polícia žiada túto ženu, prípadne iných svedkov, ktorí nehodu videli, aby sa prihlásili prostredníctvom linky 158 alebo formou súkromnej správy na našej oficiálnej stránke na Facebooku www.facebook.com/KRPZTT.

Môžu sa tiež prihlásiť priamo na dopravnom inšpektoráte v Trnave na Starohájskej ulici.

Ulož ako PDF
Napísal 20. júna 2019 7:24. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.