reklama

Župa ocenila prácu a úsilie troch desiatok jednotlivcov a kolektívov Cenou Trnavského samosprávneho kraja 2019

Tri desiatky osobností a kolektívov si prevzali v utorok 10. septembra na pôde Divadla Jána Palárika Cenu Trnavského samosprávneho kraja 2019.

Trnavská župa ocenila prácu, zanietenie a osobné vklady ľudí v mnohých oblastiach verejného života, čím prispeli k zlepšovaniu podmienok pre život a celkovému rozvoju svojej obce, mesta a kraja.

Tridsať ocenení odovzdali predstavitelia župy laureátom počas slávnostného večera v kategóriách školstvo, kultúra, šport, zdravotníctvo, sociálne veci, doprava a občianska spoločnosť.


Župan Jozef Viskupič počas úvodného príhovoru


Odovzdávanie ocenení


V kategórii Občianska spoločnosť ocenil TTSK kolektív novín Trnavská verejnosť, ktoré vychádzali do roku 1991 v zložení v zložení Daniel Ryba, Mária Ševčenková, Dáša Ondrušková, Ján Karásek a Oľga Dubovská


Ocenený zbormajster a zakladateľ súboru Cantica Nova Ján Schultz


Moderátor večera, herec trnavského divadla Michal Jánoš

Ulož ako PDF
Napísal 11. septembra 2019 8:26. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Spoločnosť, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.