reklama

VIDEO: Trnavčan po naháňačke s políciou havaroval

Policajti v Seredi zastavili vodiča, ktorý jazdil nepripútaný. Na výzvu, aby predložil doklady potrebné k vedeniu vozidla, sa vodič rozhodol, že policajtom utečie.

„Hliadka so zapnutými majákmi prenasledovala unikajúce vozidlo, ktorého vodič jazdil vysokou rýchlosťou. V protismere, cez plnú čiaru, bezohľadným spôsobom ohrozoval iných účastníkov cestnej premávky, aj chodcov,“ priblížila hovorkyňa KR PZ v Trnave Martina Kredatusová.

Útek pred políciou skončil pre 24-ročného vodiča z Trnavy nehodou v Hlohovci, keď vyšiel do priekopy a narazil do dopravného značenia.


Zničené auto po nehode v Hlohovci

FOTO: KR PZ Trnava

Ani po tom, ako havaroval, sa mladý vodič nevzdal a policajtom utekal po svojich.

„Vybehol z auta, vyliezol na strechu blízkej budovy a dal sa na útek cez pole. Tu ho však už ďalšie policajné hliadky spacifikovali a predviedli na policajné oddelenie,“ opísala ďalšie udalosti M. Kredatusová.

K hazardu so životmi a nebezpečnej jazde viedla podľa polície Trnavčana skutočnosť, že nie je držiteľom vodičského oprávnenia

„Za jeho jazdu mu hrozí v správnom konaní pokuta do výšky 1300 eur a zákaz viesť motorové vozidlá od 12 do 60 mesiacov,“ dodala trnavská policajná hovorkyňa.

POLICAJNÉ VIDEO Z NAHÁŇAČKY:

Ulož ako PDF
Napísal 11. decembra 2019 13:34. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.