reklama

Výbuch plynovej fľaše v Zavare vážne zranil dvoch ľudí

Zavarskí policajti vyšetrujú okolnosti, za ktorých došlo k zraneniu dvoch mužov pri výmene plynovej fľaše v obci Zavar.

„Približne 6-kilogramovú nádobu priniesol do prevádzky 66 – ročný miestny muž. Pri preberaní došlo z nezistených príčin k jej výbuchu. Obaja muži boli s vážnejšími zraneniami hlavy a rúk prevezení do trnavskej nemocnice,“ informovala hovorkyňa KR PZ v Trnave Mária Linkešová.

Polícia prípad na mieste zadokumentovala a poverení policajt už začal vo veci trestné stíhanie pre podozrenie z ublíženia na zdraví z nedbanlivosti.

„Pri obhliadke miesta činu sme zaistili aj plynovú fľašu, ktorú podrobia experti ďalšiemu skúmaniu. Presný rozsah zranení budeme mať k dispozícii až po lekárskom ošetrení,“ doplnila.

FOTO: KR PZ Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 26. februára 2020 11:50. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.