reklama

Aktualizácia: Budmerický kaštieľ zostáva zatvorený

AKTUALIZOVANÉ 18. 6. 2020 o 13.31

Vo štvrtok 18. júna 2020 predpoludním sme zverejnili tlačovú správu a pozvánku Slovenského národného múzea-Múzeum Červený kameň do priestorov interiéru a parku Budmerického kaštieľa.

Vo štvrtok popoludní však poslalo SNM prostredníctvom kultúrno-propagačného manažéra Ľuboša Haršányho médiám informáciu o tom, že “vzhľadom k aktuálnej situácii kaštieľ v Budmericiach zostáva pre verejnosť zatvorený”.

Pôvodne zverejnené informácie o znovuotvorení kaštieľa a parku v Budmericiach v dňoch 20. – 21. júna 2020 sú tak aktuálne bezpredmetné.

O prípadnej zmene budeme informovať.

FOTO: SNM-Múzeum Červený kameň

Ulož ako PDF
Napísal 18. júna 2020 7:11. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Z regiónu. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.