reklama

Cez víkend 2. a 3. januára 2021 budú pobočky Slovenskej pošty zatvorené

Počas prvého víkendu budúceho roka zostanú pobočky pôšt zatvorené.

“Zatvorením všetkých pobočiek pôšt v sobotu 2. januára 2021 a v nedeľu 3. januára 2021 Slovenská pošta, a.s., využije víkendové dni po vianočných a novoročných sviatkoch a poskytne svojim zamestnancom čas na rekonvalescenciu po enormnom pracovnom zaťažení v prvej línii v predvianočnom období a zároveň v kritickej pandemickej situácii predĺži trvanie minimálnych kontaktov svojich zamestnancov a klientov,” uviedla vedúca odboru komunikácie a marketingu Slovenskej pošty Jana Lukáčová.

V sobotu 2. januára 2021 nebude zabezpečené doručovanie tlače.

Sobotnú tlač doručí pošta predplatiteľom v pondelok 4. januára 2021.

Ilustračné foto: Slovenská pošta

Ulož ako PDF
Napísal 27. decembra 2020 14:20. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.