reklama

Muž maskovaný motorkárskou prilbou lúpežne prepadol pobočku trnavskej banky. Polícia po ňom pátra, o pomoc žiada aj verejnosť

Trnavskí kriminalisti vyšetrujú lúpežné prepadnutie banky v nákupnom centre Arkadia na Veternej ulici.

Maskovaný muž oblečený v motorkárskej kombinéze vošiel do pobočky s prilbou na hlave 13. augusta 2022 po 12.30 hodine.

„Pristúpil k pracovníčke banky so zbraňou v ruke a žiadal od nej peniaze. Zamestnankyňa mu v strachu o svoj život hotovosť vydala. Vtedy prišiel na pobočku náhodný zákazník, čo lupiča vyrušilo a preto rýchlo vložil peniaze aj zbraň do prineseného ruksaku a odišiel preč,“ priblížila hovorkyňa KR PZ v Trnave Zlatica Antalová.

FOTO: KR PZ Trnava

Muž by mal mať približne 40 rokov, bol vyššej postavy a rozprával plynule po slovensky. So sebou mal aj bledý ruksak.

„Policajti sa ihneď začali prípadom intenzívne zaoberať a po podozrivom mužovi začali pátrať. Vec polícia rieši v súvislosti so zločinom lúpeže, za ktorý môže páchateľovi, v prípade dokázania viny, hroziť 7 až 12 ročný pobyt vo väzení,“ doplnila Antalová.

Ak ste muža na záberoch spoznali, je vám známe jeho oblečenie, alebo ste v tom čase niečo podozrivé v okolí miesta činu videli, bezodkladne zavolajte na bezplatné policajné číslo 158 alebo pošlite správu cez FB Polícia SR – Trnavský kraj.


Pre zväčšenie kliknite na obrázky

FOTO: KR PZ Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 23. augusta 2022 14:01. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.