reklama

Čechomor, Jana Kirschner, Cop, Slniečko či revival klasiky Brontosauři sú len niektoré z lákadiel Countryfestu Bohunice 2023

Obľúbený festival Countryfest Bohunice prinesie aj tento rok svojim návštevníkom kvalitný hudobný program, spolu s množstvom sprievodných podujatí pre celú rodinu – vrátane originálneho handmade trhu či kvalitnej gastro zóny. Letná hudobná slávnosť v Jaslovských Bohuniciach sa bude konať 21. až 23. júla 2023 v krásnom prostredí prírodného amfiteátra.

Countryfest Bohunice 2023 ponúkne opäť zaujímavý mix folku, country a bluegrass. Návštevníci sa môžu napríklad tešiť na ľudové piesne v rockovom aranžmá známej skupiny Čechomor, rytmickú tvorbu Bystrík bandy či vystúpenie populárnej pesničkárky Jany Kirschner.

Moderné country s prvkami klasického amerického štýlu zasa prinesie holandská zostava Music Road Pilots, ktorá podľa slov organizátorov predstavuje aktuálnu špičku v rámci svojho žánru.

Medzi ďalšie doteraz potvrdené skupiny patria COP, piešťanské Slniečko, Marien, Allan Mikušek & Band. Fanúškov klasických česko-slovenských country hitov zaručene poteší vystúpenie skupiny Brontosauři Revival – jediný revival oficiálne uznávaný samotnými bratmi Jánom a Františkom Nedvědy. Kompletný program bude zverejnený čoskoro.

Chcem sledovať aktuality Countryfestu Bohunice 2023 →


Plný amfiteáter v Jaslovských Bohuniciach počas úspešného minulého ročníka

FOTO: trnava-live.sk

Oddych a zábavu si návštevníci budú môcť už tradične vychutnať vďaka rôznorodému programu. Nebudú chýbať obľúbené celorodinné aktivity, ako napríklad indiánska dobrodružná cesta, ďalej herná zóna či rôzne súťaže pre malých aj veľkých.

Bude možnosť sa člnkovať, chytať ryby, zaloziť si v lanovom centre a veľa ďalších prekvapení, ktoré budú organizátori zverejňovať na sociálnych sieťach v priebehu nasledujúcich mesiacov.

Countryfest Bohunice však už tradične poskytne potešenie pre všetky zmysly svojich návštevníkov, preto nebude chýbať ani gastrozóna s chutnými jedlami a nápojmi od obľúbených prevádzok z okolia Trnavy. Za preskúmanie budú určite stáť aj originálne kvalitné ručné výrobky od lokálnych tvorcov, ktoré bude možné získať v handmade zóne.

Podujatie sa uskutoční aj toto leto v krásnom prírodnom amfiteátri Jaslovských Bohuníc. Okrem stanovania v parku bude tiež možnosť využiť ubytovacie kapacity neďalekého internátu. Vstupenky bude možné zakúpiť na predpredaj.sk, permanentka na celé podujatie stojí 28 eur.

Ďalšie informácie budú zverejňované
na oficiálnom webe a Facebook skupine:

https://www.facebook.com/counryfestbohunice
https://countryfestbohunice.sk/


Tradičným a žiadaným interpretom na Countryfeste je aj „domáci“ Bystrík s kapelou

FOTO: trnava-live.sk

Ulož ako PDF
Napísal 27. februára 2023 11:51. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava, Z regiónu. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.