reklama

Kultúra a šport v novej talk show Fajront: predstavia sa Michal Gašparík a Graeme Mark Donaldson

dobrodružstiev, kreativity a súťažíKultúrne centrum Malý Berlín bude mať vlastnú talk show. Pod názvom Fajront prepojí kultúru so svetom športu a prinesie zaujímavých hostí so vzťahom k Trnave. Prvé vydanie má štart naplánovaný na pondelok, 27. marca 2023 o 19:00 a jeho hosťami budú futbalový tréner Michal Gašparík a hudobník Graeme Mark Donaldson.

dobrodružstiev, kreativity a súťažíAko už názov napovedá, pôjde o uvoľnené rozhovory „po fajronte“. „Do každej časti si budeme pozývať hostí nejako súvisiacich s Trnavou. Nemusia to byť nutne rodáci, môže ísť aj o ľudí, ktorí tu pracujú, študujú, podnikajú, boli tu na vojne… Jednoducho sa ich život nejako preťal s Malým Rímom,” vysvetľuje Ján Janočko z kultúrneho centra Malý Berlín.

dobrodružstiev, kreativity a súťažíModerátorom nového formátu bude Andrej Zvolenský, prezývaný aj Zvolo. V minulosti spíker, dnes najmä futbalový komentátor, redaktor a moderátor prijal hosťovanie vlastnej talk show ako výzvu. „Bude to pre mňa niečo úplne nové, nikdy som niečo podobné so živým publikom nemoderoval. Jediná takáto skúsenosť asi bola na strednej škole – keď som moderoval našu stužkovú,“ hovorí s úsmevom Andrej Zvolenský.

dobrodružstiev, kreativity a súťažíTalk show by sa mala objavovať pravidelne v programe Malého Berlína. Dostane špeciálnu scénu a vždy nových hostí – Trnavčanov aj Netrnavčanov. Hosťom pilotného dielu bude slovenský Severný Ír, alebo aj severoírsky Slovák Graeme Mark Donaldson. Hrá a spieva v trnavských kluboch aj uliciach, svoje aj cudzie piesne. Z jeho tvorby cítiť starú aj novú domovinu, láskavosť, občas humor a neraz aj vážne témy. Po vyše desaťročí na Slovensku vie výborne po slovensky – a ak by mu došli slová, chopí sa gitary a divákom niečo zo svojej tvorby zahrá.

dobrodružstiev, kreativity a súťažíDruhého hosťa, Michala Gašparíka poznajú mnohí Trnavčana ako prvého muža nášho futbalu. Viete, že si pri koučovaní nikdy nesadá na lavičku? Nuž, moderátor Andrej Zvolo Zvolenský dostal za úlohu zistiť, prečo to tak je.

dobrodružstiev, kreativity a súťažíTrochu hudby, trochu humoru a zaujímavé rozhovory pod taktovkou skúseného moderátora prinesie nová talk show v kultúrnom centre Malý Berlín. Nezmeškajte jej pilotné vydanie  a v pondelok 27. marca po práci príďte na Fajront. 

dobrodružstiev, kreativity a súťažíVstupenky si v online predaji môžete kúpiť na webovej stránke kultúrneho centra (https://www.malyberlin.sk/eventy/fajront-talk-show-so-zvolom/) alebo potom aj pred začiatkom podujatia v Malom Berlíne. 

Ulož ako PDF
Napísal 25. marca 2023 11:25. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.