reklama

Na hrade Červený kameň bude prehliadka ľudových remesiel v spojení s vinárskym minifestivalom

SNM – Múzeum Červený Kameň v spolupráci s o.z. Tradičné ľudové umelecké remeslá pozývajú všetkých, ktorí majú radi ľudovú remeselnú tvorbu na podujatie Ľudové umelecké remeslá – prehliadku tradičných umeleckých remesiel zo Slovenska aj so zahraničia, spojenú s vinárskym minifestivalom.

Priamo v areáli hradu sa návštevníkom predstaví viac ako štyridsať ľudových výrobcov, napríklad hrnčiari, keramikári, drevorezbári, tokári, sklári, drotári a mnohí ďalší, ktorí
predvedú čaro manuálnej tvorby.

Podujatie sa uskutoční počas celého víkendu, 19. – 20. augusta 2023 v rámci otváracích hodín múzea od 9.00 do 17.00 hod.

Vstup je voľný.


Remeselníci na nádvorí hradu

Ulož ako PDF
Napísal 11. augusta 2023 10:54. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.