reklama

CYKLOCENTRUM PLUS na týždeň zatvorili, otvoria v pondelok 2. októbra už v nových priestoroch na Rybníkovej ulici

V pondelok 2. októbra 2023 otvorí CYKLOCENTRUM PLUS novú predajňu na Rybníkovej 1/A. Nové sídlo sa nachádza v čerstvo zrekonštruovanej budove hneď za križovatkou so Štefánikovou ulicou v smere od Zeleného kríčka. Sťahovanie sa do nových priestorov a ich zariaďovanie si vyžiada zatvorenie predajne na pôvodnom pôsobisku – Námestí Jozefa Herdu od pondelka 25. septembra do soboty 30. septembra.

Po viac ako desiatich rokoch mení trnavské CYKLOCENTRUM PLUS svoju adresu. Zákazníkom prinesie väčšiu plochu pre pohodlnejšie nakupovanie, vyberanie nových bicyklov, viac priestoru dostane aj servis. V neposlednom rade bude benefitom aj možnosť bezplatného parkovania priamo pred vchodom predajne.

“Veľmi sa tešíme, že našim zákazníkom budeme poskytovať služby v nových, moderných a priestrannejších priestoroch. Sme presvedčení, že sa u nás budú cítiť príjemnejšie či už prídu vyberať nový bicykel, doplnky, oblečenie alebo si u nás nechajú urobiť servis,” povedal majiteľ cyklocentra a dolhoročný podporovateľ trnavskej cyklistiky Erik Hirner.

Ako pripomenul, sťahovanie tovaru, vybavenia servisu, ako aj celková príprava nových priestorov zaberie tímu CYKLOCENTRA PLUS niekoľko dní, preto prosia zákazníkov o zhovievavosť.

Ilustračné foto

Vjazd a vstup do novej predajne bude priamo z Rybníkovej ulice, či už prídete na bicykli, peši alebo autom.

Tradícia obľúbenej predajne sa datuje už od roku 2012 a bude pokračovať na novej adrese.

V CYKLOCENTRE PLUS si vyberiete cestné, krosové, horské, detské či mestské bicykle viacerých zámych značiek, samozrejmosťou je kvalitná ponuka elektrobicyklov s pohonmi od renomovaných firiem Shimano, Bosch či Yamaha.

Okrem predaja a servisu bicyklov a elektrobicyklov tu nájdete aj kompletný sortiment príslušenstva a doplnkov bicyklov, náhradných dielov, cyklistického oblečenia a obuvi, výživových doplnkov a ďalšieho tovaru.

(PR)

Viac sa dozviete na www.cyklocentrumplus.sk, sledovať novinky môžete aj cez FB stránku.
Tel.: 0915 912 903, servis: 0917 760 990, e-mail: info@cyklocentrumplus.sk.


Umiestnenie nového sídla predajne a servisu

Ulož ako PDF
Napísal 25. septembra 2023 14:56. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.