reklama

Najväčšia chovateľská výstava AkvaTera Trnava bude v športovej hale 10. decembra

Najväčšia akvaristicko-teraristická výstava na Slovensku – AkvaTera Trnava – otvorí svoje brány v nedeľu 10. decembra 2023 v Mestskej športovej hale.

Podujatie s úspechom organizuje Združenie priateľov herpetofauny Slovenska v snahe podporiť chovateľstvo akvaristických a teraristických zvierat.

Prí príležitosti predajnej výstavy AkvaTera sa v Trnave stretávajú chovatelia zo Slovenska, Čiech, Maďarska, Poľska a Rakúska, aby vystavili svoje zvieratá a chovateľský sortiment záujemcom.

Návštevníci uvidia stovky exotických zvierat ako sú hady, jaštery, pavúky, škorpióny, ale aj rybičky, krevety, kraby a mnohé ďalšie.

Taktiež ponúkajú aj chovateľské pomôcky a iný užitočný tovar pre chovateľov.

Predvianočná edícia akcie v osvedčených priestoroch Mestskej športovej haly na Rybníkovej ulici v Trnave sa uskutoční v nedeľu 10. decembra 2023 v čase od 9.00 do 14.00 hodiny.

Predpredaj lístkov prebieha vo všetkých troch predajniach Superzoo v Trnave.

Vstupné:

Deti do 6 rokov: vstup zdarma

Dospelí: 4 eurá

Študenti, dôchodci (nad 62 rokov) a ostatní: 2 eurá

Ulož ako PDF
Napísal 4. decembra 2023 9:21. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.