reklama

Advent na golfe je nielen o dobrotách na stole, ale najmä o stretnutiach dobrých priateľov a známych

Trnavský golfový areál pri Kamennom mlyne je premiérovo prístupný aj v decembri. Hoci, nie v bežnom prevádzkovom režime.

Golf Trnava po prvý raz organizuje podujatie Advent na golfe. Počas troch adventných sobôt pozýva golfistov, ako aj širokú verejnosť do svojho areálu.

„Hlavnou myšlienkou akcie je stráviť predvianočné chvíle s ľuďmi, ktorí majú radi golf a chodia k nám počas celého roka. Sezónu tradične ukončujeme už v novembri, no tento rok sme sa rozhodli zorganizovať aj sobotné adventné posedenia golfistov pri kapustnici či punči. Samozrejme, popritom si každý kto má chuť môže odpáliť z našej krytej plochy aj zopár loptičiek,“ povedal prezident Golf Trnava Michal Novotný počas otváracej soboty 2. decembra 2023.

V menu počas golfového adventu nechýba výborná domáca kapustnica, lokše, šúľance, klobása, vianočné koláčiky alebo varené víno či punč.

Do Vianoc sa uskutočnia ešte dve takéto stretnutia – 9. a 16. decembra, vždy od 10. do 18. hodiny.

„Teší nás, že mnoho našich priateľov golfistov či pravidelných návštevníkov areálu prijalo nápad adventných sobôt na golfe veľmi pozitívne. Sme radi, že sa zastavia, prídu sa porozprávať, posedieť a popritom okoštujú niektoré z dobrôt, ktoré sme pre nich pripravili,“ dodal.


Ulož ako PDF
Napísal 7. decembra 2023 8:50. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.