reklama

Pozemok so strategickou polohou a investičným potenciálom pri MERCURY MARKETE v Modranke na predaj

Nájsť v dnešnej dobe pozemok územným plánom určený na komerčné využitie v lukratívnej zóne a navyše s vypracovaným investičným zámerom nie je jednoduché.

Realitná kancelária NEOREAL z Trnavy prináša zaujímavú ponuku pozemku o výmere 5000m² v priemyselnej zóne v Trnava – Modranka, bezprostredne vedľa MERKURY MARKET.

Čo však tento pozemok robí výnimočným? Pozemok je sprevádzaný kompletným investičným zámerom pre administratívno-skladovacie priestory.

S dvanástimi kancelárskymi priestormi, úžitkovou plochou cez 2000m² a parkovacou plochou pre 50 áut je tento projekt skvelým investičným krokom.

FOTO: NEOREAL

Obrovskou výhodou je skutočnosť, že pozemok sa nachádza na strategickom mieste s výbornou dostupnosťou na diaľnicu R1 (Trnava – Nitra) a D1 (Bratislava-Žilina) a ponúka prístup aj pre nákladnú dopravu.

Toto umiestnenie je ideálne nielen pre podnikateľov a klientov, ale aj pre nákladnú dopravu, vytvárajúc cestu k ľahkému spojeniu s okolitými mestami.

Pozemok je možné rozdeliť na dve samostatné časti s rozlohou 2500m², čo vytvára viacero investičných možností pre rôzne odvetvia podnikania. Či už ste v oblasti služieb, logistiky alebo inovatívneho podnikania, táto investícia je prispôsobiteľná Vašim potrebám.

Neváhajte kontaktovať realitnú kanceláriu NEOREAL pre viac informácií.

Barbara Mruškovičová / 0915 119 052 / mruskovicova@neoreal.sk


Pozemok má vypracovaný kompletný investičný zámer

(PR)

Ulož ako PDF
Napísal 13. decembra 2023 10:50. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.