reklama

Nová ručná autoumyváreň v Trnave: najväčšia, moderná a plná výhod!

V Trnave sa v sobotu 16. decembra 2023 od 8. hodine otvára najväčšia autoumyváreň! Táto moderná autoumyváreň sa nachádza na strategickom mieste pri južnom obchvate, v blízkosti McDonaldu a nákupného centra TMT na Železničnej ulici. Vďaka výhodnej polohe môžete svoje auto umyť kedykoľvek. Či už cestou z práce alebo môžete umývanie svojho auta spojiť v nakupovaním.

Najväčšia ručná umyváreň v Trnave BAMBL

Moderná autoumyváreň je prínosom pre všetkých vodičov. Okrem dostupnej lokality potešia všetkých motoristov nadrozmerné vyhrievané umývacie boxy. Nadštandardný rozmer autoumyvárne zabezpečuje efektívnejšie a pohodlnejšie umývanie vozidla.

Strategická poloha a pohodlný prístup

Umyváreň, ktorá sa nachádza v blízkosti všetkých služieb a obchvatu ponúka pohodlný prístup pre všetkých, ktorí chcú svojim vozidlám dopriať dokonalý lesk. Bez ohľadu na to či idete na nákupy, do McDonaldu alebo sa len tak previesť, autoumyváreň BAMBL na Železničnej ulici je jednoducho skvelá voľba!


Jedinečné výhody autoumyvárne BAMBL

Nová autoumyváreň neponúka len umývanie, ale aj širokú škálu výhod, ktoré z nej robia ideálne miesto pre každého majiteľa vozidla. Medzi hlavné výhody patria:

8 zastrešených vysávačových státí: Nadrozmernú autoumyváreň tvorí 8 boxov a 8 zastrešených vysávačových státí a je navrhnutá tak, aby ponúkala rýchle a efektívne umývanie vozidiel každého typu bez zbytočného čakania. Môžete tak vyčistiť nie len exteriér, ale aj interiér za každého počasia.

Umytie podvozku: Okrem bežného umývania vozidla je táto umyváreň vybavená aj možnosťou umývania podvozku, čo zabezpečuje úplnú čistotu vášho auta.

Hustá aktívna pena: Koncept modernej autoumyvárne podtrháva aj využívanie hustej aktívnej peny. Práve tá poskytne šetrnú ochranu vášmu vozidlu a odstraňuje nečistoty. Vďaka tomu bude vaše vozidlo po umývaní dokonale čisté.

Teplá voda: Autoumyváreň umožňuje zákazníkom umývanie vozidiel teplou vodou. Teplá voda rozpúšťa mazivá a nečistoty na povrchu vozidla, čím zvyšuje efektivitu umývania a zabraňuje vytváraniu nežiaducich vodných škvŕn.

Vyhrievané boxy: V autoumyvárni sa nachádza celkovo 8 vyhrievaných boxov. Nadštandardne veľké plochy boxov disponujú podlahovým vykurovaním, aby váš zážitok z umývania auta bol bezchybný aj v zimných mesiacoch.

Tlač pokladničného dokladu: Autoumyváreň umožňuje po zaplatení možnosť tlače pokladničného dokladu, ktorý môže predstavovať zjednodušený doklad do účtovníctva.

Platba kartou: Súčasťou moderného konceptu tejto umyvárne je možnosť platby kartou. Už nie je potrebné mať pri sebe hotovosť, čo zjednodušuje celý proces.

Vernostný program: Pre stálych zákazníkov je pripravený vernostný systém, ktorý zahŕňa špeciálne výhody a zľavy. Rovnako pri nabíjaní vernostnej karty v meničke sa automaticky aplikuje kredit zdarma.

Benefity pre zákazníkov: Okrem štandardného umývania auta môžu zákazníci využívať dodatočné benefity vrátane meničky peňazí, dofukovača pneumatík, vysávačov, tepovača, dávkovača papieru a prostriedkov na umývanie.

Nová autoumyváreň v Trnave nie je len o umývaní vozidiel, ale aj o komplexnej starostlivosti o vaše auto.

Je to miesto, kde sa spojila moderná technológia so skvelou lokalitou a s radom výhod. Bez ohľadu na to či ste pravidelný alebo nový zákazník, nová autoumývareň Vám je nonstop k dispozícii.

(PR)

MAPA:

Ulož ako PDF
Napísal 14. decembra 2023 9:39. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Spoločnosť, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.