reklama

Mestská a prímestská autobusová doprava počas vianočných sviatkov

Spoločnosti ARRIVA na Slovensku zabezpečia počas nastávajúcich sviatkov a vianočných prázdnin mestskú a prímestskú autobusovú dopravu pre cestujúcich v osemnástich mestách a piatich krajoch Slovenska podľa platných cestovných poriadkov v režime prázdnin a štátom uznaných sviatkov.

“Našim cestujúcim prajem príjemné prežitie Vianoc v kruhu najbližších a všetko dobré do nového roka 2024. Zároveň ďakujem všetkým kolegyniam a kolegom, ktorí budú v službe počas sviatkov – predovšetkým našim vodičom a dispečerom,” zdôraznil Michal Horák, generálny riaditeľ spoločností ARRIVA na Slovensku.

Od soboty 23. decembra 2023 až do nedele 7. januára 2024 budú autobusové spoje mestskej a regionálnej autobusovej dopravy, zabezpečované spoločnosťami ARRIVA, premávať v prázdninovom režime a počas voľných dní v sviatočnom režime.  

Ilustračné foto: trnava-live.sk

„Verejná doprava spája ľudí aj počas vianočných prázdnin. Spojov však bude menej, preto odporúčame našim cestujúcim, aby pri plánovaní svojich ciest venovali pozornosť značkám v cestovných poriadkoch a overili si, či sa zmeny netýkajú aj spojov, ktoré využívajú napríklad na cestovanie do práce,“ povedal Peter Stach, hovorca spoločností ARRIVA na Slovensku.

Podrobné informácie o dopravných režimoch a obmedzeniach nájdu cestujúci na internetových stránkach spoločnosti ARRIVA TrnavaARRIVA Mobility Solutions.

Informácie o cestovných poriadkoch, prijatých zmenách, poskytovaných službách, o čipových kartách a výhodách ich používania majú cestujúci možnosť získať aj prostredníctvom e-mailu na adrese informacie@arriva.sk alebo na linke zákazníckej podpory +421 915 733 733 od 8:00 do 20:00 každý deň vrátane víkendov a sviatkov.

Cestujúci sa tiež môžu prihlásiť na odber noviniek na internetovej stránke www.arriva.sk/newsletter.

Ulož ako PDF
Napísal 17. decembra 2023 7:50. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.