reklama

Na hrade Červený Kameň uvedú príbeh o najkrajšej princeznej Snehulienke

SNM-Múzeum Červený Kameň pozýva počas vianočných sviatkov na divadelné predstavenie, rozprávku Snehulienka. Príbeh najkrajšej princeznej.

Vianočné predstavenie Snehulienka. Príbeh najkrajšej princeznej oživí na hrade Červený Kameň starú známu otázku: Kto je najkrajší na svete? Stane sa tak priamo v priestoroch hradnej expozície, ktorá sa počas troch dní zmení na nepoznanie.

Odpoveď na položenú otázku však vôbec nebude jednoduchá. Snehulienka je totiž jedna z najstarších rozprávok na svete a nie v každom období mala rovnaký osud.

Živá hudba, plná rozprávkovosti, tajuplnosti aj vtipu, premení hľadanie Snehulienkinho príbehu na ten najkrajší Vianočný zážitok.

Predstavenie uvedú od 28. do 30. decembra 2023 vždy v časoch o 11:00, 12:00, 14:00 a 15:00 hod.

Predstavenie trvá približne 45 minút a nie je vhodné pre deti do 3 rokov.

Vstupenky si môžete zakúpiť online cez aplikáciu GoOut.

Ulož ako PDF
Napísal 24. decembra 2023 10:43. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.