reklama

V Púpava Ice Aréne je k dispozícii ľadová plocha pre hokejistov, rodiny, školy, firmy aj partie kamarátov

Športové centrum Púpava Ice Aréna Trnava poskytuje širokú škálu možností pre milovníkov hokeja, korčuľovania, športu a zábavy.

Krytá ľadová plocha s rozmermi 24×15 metrov sa nachádza na Priemyselnej ulici a je k dispozícii počas celého roka na prenájom pre rôzne športové aktivity.

Púpava Ice Aréna funguje ako hokejové tréningové centrum, škola korčuľovania, plocha je k dispozícii pre rodinné korčuľovanie, ako aj pre školy a škôlky.

Zahrať hokej si tu môžu partie kamarátov, kolektívy či firmy.

Vďaka skúseným trénerom poskytuje ľadová plocha možnosť zlepšovania hokejových a brankárskych zručností, ale aj tréningy fyzickej kondície v kvalitne vybavenej telocvični, ktorá je súčasťou centra.

Hokejoví nadšenci tu nájdu aj hokejový trenažér korčuľovania (skate mill), ktorý pomôže v zdokonalení techniky.

Púpava Ice Aréna je domovským stánkom tímu Trnava Hornets Academy, v jeho radoch trénujú a vyrastajú mladé hokejové nádeje.

K dispozícii je aj občerstvenie v bistre s výhľadom na ľadovú plochu.

Ak chcete získať viac informácií, navštívte pupavaicearena.sk alebe sledujte facebookovskú stránku.

(PR)

FOTOGALÉRIA PÚPAVA ICE ARÉNA:

Ulož ako PDF
Napísal 27. decembra 2023 10:56. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.