reklama

Trnavské vysoké školy sa spojili a usporiadajú spoločný 1. univerzitný ples

Trnava je univerzitným mesto s bohatou akademickou tradíciou. Tri vysokoškolské inštitúcie sídliace v tomto meste sa spojili a v rámci nadchádzajúcej plesovej sezóny zorganizujú spoločný 1. univerzitný ples.

Toto spoločenské podujatie sa uskutoční dňa 27. januára 2024 od 19:00 hod. v hoteli Holiday Inn v Trnave. S podporou a záštitou ministra školstva, vedy, výskumu a športu, sa ples stáva nielen symbolom spojenia akademickej obce, ale aj prestížnym kultúrnym podujatím regiónu.

Podujatie je určené všetkým študentom, zamestnancom, absolventom a priateľom Materiálovotechnologickej fakulty STU v Trnave, Univerzity sv. Cyrila a Metoda a Trnavskej univerzity.

Cena vstupného je 80,- eur na jednu osobu. Pri nákupe vstupenky môžete objednať aj vegetariánske menu a vybrať si preferovaný stôl s kapacitou 8-10 osôb.

Svoj záujem nahláste cez formulár. Tento formulár sa týka najmä študentov, zamestnancov a priateľov MTF STU. TRUNI a UCM ponúkajú vlastné prihlasovacie možnosti).

Vstupenky budú predávané v poradí podľa časovej známky z formulára.

ĎALŠIE INFORMÁCIE O PLESE:

Dress code: Black tie (nie je povinný, ale odporúčaný)
Hudobné vystúpenia: Happyband Orchestra, The Backwards
Tanečné vystúpenia: Interklub Bratislava
Moderátor: Martin Chynoranský

Viac informácií získate na www.mtf.stuba.sk/17009, prípadne na e-mailovej adrese kristina.gerulova@stuba.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 15. januára 2024 8:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.