reklama

Trnavský blšák sa v októbri vráti do historických priestorov mesta

Ulice Trnavy opäť ožijú obľúbeným blšákovým ruchom! V sobotu 18. októbra 2025 sa Námestie sv. Mikuláša a Ulica M. Schneidera Trnavského premenia na pestrý trh plný pokladov z druhej ruky. Od 9:00 do 13:00 hod. tu návštevníci nájdu všetko, čo majú na blšákoch radi – jedinečné kúsky „za dobrý peniaz“, príjemnú atmosféru a stretnutia s ľuďmi, ktorí milujú veci s príbehom.

Takmer 90 predajcov a predajkýň z Trnavy a okolia prinesie bohatý výber oblečenia, doplnkov, kníh, hračiek, platní, domácich potrieb, starožitností i originálnych dekorácií.

Či už hľadáte nový outfit, netradičný darček alebo len chcete dať veciam druhú šancu – októbrový blšák bude to pravé miesto.

Ilustračné foto: trnava-live.sk

Trnavský blšák nie je len trh, ale aj komunitné stretnutie, kde sa stretáva minulosť s prítomnosťou a kde sa z vecí stávajú spomienky.

Podporte udržateľné nakupovanie, prežite sobotné dopoludnie inšpiratívne a možno si domov odnesiete niečo, čo vám vyčarí úsmev na tvári.

Organizátori sa na vás tešia už v sobotu 18. októbra.

Podujatie organizuje iniciatíva Kubik (Bronco n.o.) v spolupráci s Mestom Trnava.

Ulož ako PDF
Napísal 14. októbra 2025 8:38. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.