reklama

Postrehy z ciest v záhradnej čitárni knižnice o zaujímavostiach z Benátskej lagúny

Čo poviete na predĺžený víkend v Benátskej lagúne? Väčšina turistov navštívi historické Benátky so spleťou uličiek, množstvom pamiatok a kanálmi s neodmysliteľnými mostíkmi a gondolami.

Opakovaná návšteva Benátok však môže priniesť aj iné zážitky – napríklad pobyt na pláži v Lido di Venezia či výlet na ostrovy Burano a Murano.

Práve o zaujímavostiach ukrytých v lagúne bude prezentácia Simony Jurčovej v rámci cyklu Postrehy z ciest v stredu 29. júla 2026 o 17. hodine, na ktorý vás pozýva Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave.

Možno sa v tomto dovolenkovom období inšpirujete.

(ľm)

Ulož ako PDF
Napísal 25. júla 2026 8:53. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.