reklama

Rakúsky a nemecký reťazec chcú investovať v Trnave

citycenterUž o niekoľko týždňov má začať na Trstínskej ulici v Trnave, v priestoroch pri bývalom Výskumnom ústave kukurice, výstavba nového nákupného City Centra.
Ako povedal médiám Michal Surán zo spoločnosti Arding, s.r.o, ktorá centrá vo viacerých slovenských mestách projektuje, realizácia projektu potrvá približne desať mesiacov. City Center bude slúžiť ako hlavný stánok nemeckého diskontného reťazca Aldi pri jeho vstupe na slovenský trh.  Spolu s Aldi nájde svoje miesto v novom nákupnom centre aj niekoľko ďalších predajní. City Center bude pozostávať z dvoch jednopodlažných budov. Väčšiu z nich – s rozlohou 1700 metrov štvorcových – obsadí rakúska sieť autopríslušenstva a doplnkov Forstinger, v druhej budove veľkej 800 m2 bude diskont Aldi. Náklady na realizáciu odhaduje spoločnosť Alfa Development, ktorá je investorom City Centier na Slovensku, na 90 miliónov korún. Podobné nákupné centrá zelenej farby postavia aj v Petržalke, Ružomberku, Nitre, Lučenci, Komárne, Banskej Bystrici a Zvolene.

Foto: Arding

Ulož ako PDF
Napísal 9. júla 2007 13:05. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.