reklama

Fastfoodový reťazec KFC otvorí v Trnave novú reštauráciu

Fastfoodový reťazec KFC v rámci pred časom avizovaného rozširovania siete otvorí novú reštauráciu aj v Trnave. Na rozdiel od prvej reštaurácie v OC Galéria pôjde tentoraz o samostatný objekt, kde nebude chýbať ani výdaj objednávky do auta, označovaný ako „drive“.

Prevádzkovateľ reštaurácií KFC na Slovensku, spoločnosť Queensway Restaurants Slovakia, pred necelým rokom oznámila expanziu v podobe 11 nových pobočiek.

Hoci mestá, ktorých sa malo rozširovanie týkať, spoločnosť nešpecifikovala, neoficiálne sa hovorilo aj o Trnave, kde značka KFC pôsobí už niekoľko rokov v priestoroch OC Galéria.


Stavba reštaurácie v druhej polovici decembra 2019

Na jeseň 2019 začala výstavba fastfoodovej reštaurácie KFC ako samostatného objektu na Novej ulici v obchodnej zóne The Mall vedľa obchvatu.

Oficiálne je projekt v stavebnom povolení označený ako KFC DRIVE THRU TRNAVA.

Objekt vyrastá na začiatku obchodnej zóny, len niekoľko metrov od okružnej križovatky na doposiaľ nevyužitej ploche. Z východu susedí s čerpacou stanicou Tanker, oproti cez cestu sa nachádza Mc Donald’s.

Koncom decembra 2019 sme kontaktovali aj spoločnosť Queensway Restaurants Slovakia, teda prevádzkovateľa reštaurácií KFC na Slovensku, v snahe o získanie ďalších informácií, no neúspešne.

Podľa oficiálnych údajov z informačnej tabule umiestnenej na stavenisku majú stavbu dokončiť v marci 2020.

Vytvára to predpoklad, že novú fasfoodovú reštauráciu KFC otvoria v Trnave niekedy na jar tohto roka.

Výšku celkových investícií do jedenástich nových reštaurácií na Slovensku odhaduje Queensway Restaurants Slovakia na 10-15 miliónov eur.

Ulož ako PDF
Napísal 13. januára 2020 8:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.