reklama

Mc Donald’s sprevádzkoval v Trnave svoju druhú reštauráciu

V poradí 24. reštauráciu spoločnosti Mc Donald’s na Slovensku a druhú v Trnave otvorili v stredu 25. mája v novo sa tvoriacej obchodnej zóne neďaleko juhovýchodného obchvatu mesta.
Sprevádzkovanie druhej trnavskej reštaurácie prichádza 16 rokov po otvorení prvého Mc Donaldu na Hlbokej ulici.

Zľava R. Janalík, šéf Mc Donald’s ČR/SR, prevádzkovateľ A. Novotný, viceprimátor mesta Trnava B. Stanko

„Je mi veľkou cťou vás všetkých dnes privítať v našej novej reštaurácii. Pred pätnástimi rokmi, ani v tom ďalšom období nikoho z nás nenapadlo, že by sme niekedy v Trnave mohli otvoriť druhú prevádzku. Rozbiehali sme sa veľmi pomaly, ale v ostatných rokoch trnavskí návštevníci dokazujú, že sú lojálnymi zákazníkmi. Túto skutočnosť sme sa rozhodli oceniť otvorením tejto špeciálnej reštaurácie. Jej jedinečnosť spočíva v tom, že obsahuje jednotku McCafé a ponúka všetko to najlepšie, čo má spoločnosť Mc Donald’s v ponuke.
Reštaurácia ponúka vysoký komfort parkovania, viac miest na sedenie, Mc Drive poskytuje najnovší spôsob obsluhy a objednávanie cez diaľkový systém, ktorý rýchlejší ako ten, ktorý poznáme. Sme pripravení v prípade potreby aj na inštalovanie druhého stojanu pre výdaj jedla priamo do auta. Inštalácia pravého dreva v kombinácii s kameňom prinesie výnimočnú atmosféru počas návštevy naše reštaurácie. Rád by som poďakoval všetkým partnerom a spolupracovníkom, ktorý nám pomohli tento projekt zrealizovať,“
vyhlásil prevádzkovateľ oboch trnavských prevádzok spoločnosti Mc Donald’s v Trnave Anton Novotný.

Súčasťou reštaurácie je veľká terasa, z jednej strany zasadená do skutočne reálneho a príjemného prírodného prostredia

Reštaurácia ponúka 120 miest na sedenie, 60 parkovacích miest, veľkú terasu, možnosť výdaju jedla priamo do auta cez McDrive, novinkou je zriadenie kaviarne McCafé so širokým výberom koláčov a zákuskov. Kvalitnú kávu dostávajú zákazníci do procelánových šálok a sklených pohárov, na požiadanie samozrejme aj do tradičných cestovných pohárov. Súčasťou reštaurácie je aj detský kútik, vonkajšie detské ihrisko – Playland, postupne pribudne aj viac novej zelene.

„Otvorenie druhej reštaurácie Mc Donald’s v Trnave ukazuje na skutočnosť, že zákazníci si našu značku obľúbili a pán Anton Novotný so svojim kolektívom odvádzajú skvelú prácu. Prostredie, v ktorom sa dnes nachádzame je skutočne unikátne, pretože prvýkrát na Slovensku máme možnosť vidieť nový dizajn nazvaný Wood and Stone alebo Drevo a Kameň. Chcem zaželať tejto novej reštaurácii veľa úspechov a nech sa jej v Trnave dobre darí,“ povedal počas slávnostného otvorenia generálny riaditeľ spoločnosti Mc Donald’s pre Českú a Slovenskú republiku Radek Janalík.

Originálne interiéry reštaurácie

„V mene vedenia mesta Trnava chcem vyjadriť potešenie nad vznikom tejto novej reštaurácie. Želám prevádzkovateľovi veľa úspechov v podnikaní a novej reštaurácii aby sa darilo aspoň tak dobre ako tej prvej na Hlbokej ulici. Teším sa zo skutočnosti, že originálny interiér Wood and Stone máme možnosť vidieť v Trnave vôbec ako prvé mesto na území Českej a Slovenskej republiky,“ prihovoril sa pozvaným hosťom počas slávnostného otvorenia viceprimátor Bystrík Stanko.

Ulož ako PDF
Napísal 27. mája 2011 6:15. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Mc Donald’s sprevádzkoval v Trnave svoju druhú reštauráciu”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.