reklama

Vladimir Vermezovič chce zaplniť tribúny a baviť divákov kvalitnou hrou

Novým trénerom Spartaka Trnava sa stal v stredu 21. mája Srb Vladimir Vermezovič. V prítomnosti zástupcu majiteľov klubu Petra Bahulu, predsedu predstavenstva Ladislava Kunu a novinárov podpísal ročný kontrakt s opciou na ďalší rok. Jediným cieľom 44-ročného kormidelníka je zisk titulu.

Trnavský Spartak čaká pod vedením nového trénera Vladimira Vermezoviča zmena štýlu hry. Bývalý reprezentant Juhoslávie, hráč Partizanu Belehrad, španielskych klubov Sporting Gijion a Salamancy, gréckeho Panionisu a nemeckého Hannoveru je vyznávačom agresívneho a pre diváka atraktívneho futbalu.  Podľa slov zástupcu majiteľov klubu Petra Bahulu klub je pripravený financovať príchod nových kvalitných hráčov, ktorých si nový tréner vyberie. „Stanovili sme si jediný cieľ – zisk titulu v budúcom ročníku 2008/2009. Pán Vermezovič je víťazným typom trénera, ktorý tento cieľ môže splniť,“ uviedol P. Bahula.
V. Vermezovič vyhral titul s Partizanom Belehrad a postúpil až do semifinále Pohára UEFA. V Partizane pôsobil až doteraz ako poradca. „Presadzujem kombináciu mladých hráčov so skúsenými. Spartak má dobrú základňu a prácu s mládežou, na tom chcem stavať. Ak sem prídu posily, budú musieť byť lepšími ako tí, ktorí sú tu dnes,“ povedal Vermezovič.
P. Bahula zdôraznil, že klub je pripravený aj po finančnej stránke vyhovieť požiadavkám trénera v otázke príchodu posíl pre klub.
„Videl som naživo dva zápasy Spartaka. V mužstve je niekoľko hráčov, ktorí majú na to, aby hrali omnoho rýchlejší a zodpovednejší futbal. Chcem dosiahnuť, aby na každom zápase bol zaplnený štadión, aby sa diváci bavili peknou hrou. Teším sa na prácu v Trnave, aj na fanúšikov, o ktorých som už veľa počul,“ dodal nový kormidelník Spartaka.

Ulož ako PDF
Napísal 21. mája 2008 0:57. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.