reklama

Vizuály nového štadióna Spartaka predstavia v polovici novembra 2008

Memorandum o spolupráci medzi vedením mesta Trnava a firmou Hidber Consultants GmBH, v zastúpení Marazzi International a REMAC GmbH, bolo podpísané 14. októbra 2008 na trnavskej radnici.
„K podpísaniu memoranda došlo po pracovnom rokovaní v Trnave, na ktorom predstavila firma štatutárom mesta prvý predbežný návrh možného riešenia nového štadióna v súlade s predpismi FIFA a UEFA. Memorandum predstavuje prvý zásadný krok ku kompletnej rekonštrukcii štadióna Antona Malatinského. Referenčným štadiónom pre nový futbalový stánok v Trnave je Stade de Suisse v Berne, ktorý projektovala a realizovala firma Marazzi. Z podpísaného memoranda vyplýva, že projektová spoločnosť vypracuje a predloží na schválenie Mestu Trnava do 4 týždňov investičný zámer spolu s grafickými prílohami,“ informovalo mesto Trnava v oficiálnej tlačovej správe vydanej v utorok 14. októbra 2008 popoludní.
Zatiaľ sa tak potvrdzujú predpoklady vyslovené predstaviteľmi mesta ešte v letných mesiacoch, kedy vyjadrili presvedčenie, že švajčiarski investori budú pri trnavskom projekte vychádzať z jedného už realizovaných štadiónov vo svojej krajine.

Fotogaléria Stade de Suisse v Berne:

Foto: internetové stránky

+ Súvisiace články:

• Predložený návrh štadióna predstihol očakávania zástupcov mesta Trnava
• Švajčiari prídu na trnavskú radnicu s podrobnosťami o novom štadióne
Bude mať Trnava nový futbalový štadión?
Firma, ktorá chce stavať v Trnave štadión má vizitku na Euro 2008
• Švajčiari predstavia projekt prestavby trnavského štadióna asi už na jeseň

Ulož ako PDF
Napísal 14. októbra 2008 19:12. Článok je zaradený do rubriky: Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Vizuály nového štadióna Spartaka predstavia v polovici novembra 2008”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.