reklama

MFK Dubnica – Spartak Trnava 0:1 (fotogaléria)

V zápase 12. kola futbalovej Corgoň ligy porazil trnavský Spartak domáci MFK Dubnica 1:0 gólom Gueyeho zo 74. minúty. Trnavčania vyťažili z minima maximum a z posledných troch zápasov na ihriskách súperov si odnášajú sedem bodov.
Škvrnou zápasu bolo vyčíňanie asi 10 až 15 – člennej skupinky, ktorá po vtrhnutí jedného z Trnavčanov na ihrisko rozpútala blízko sektora hostí na tartanovej dráhe absolútne nepochopiteľnú a zbytočnú bitku s členmi miestnej SBS. Zakrátko nastúpili policajné zložky, ktoré po malej chvíli situáciu upokojili. Buchnáty obuškami sa po ešte stále čerstvom extempore v Žiline ušli opäť aj nevinným v trnavskom sektore. Tentoraz však vinu na políciu hádzať nemožno: do davu normálnych fanúšikov sa totiž zbabelo schovali práve tí, ktorí policajný zásah vyvolali.
Rozhodca Havrilla po vypuknutí incidentu stretnutie na desať minút prerušil.

Na zápas do Dubnice sa prišlo pozrieť asi 1500 priaznivcov Spartaka, aby videli hanebnú ostudu v podaní zanedbateľnej, o to však viditeľnejšej skupiny primitívov. Len málo chýbalo, aby zápas štyri minúty pred koncom hlavný rozhodca predčasne ukončil, čím by Trnava viac ako naisto prišla o tri body.

Nastal čas situáciu zo strany Fanklubu a rešpektovaných osôb z radov Ultras riešiť. Už bolo tej hanby spôsobenej zopár jednotlivcami viac ako dosť. Rany zo Žliny, spôsobené rovnako len hŕstkou tupcov, sú stále príliš čerstvé. A chýbalo len málo, aby sa čosi podobné zopakovalo v Dubnici.

Vo fotoprílohe nájdete aj necenzurované zábery na „hrdinov“ sobotňajšieho zápasu v Dubnici.

Ulož ako PDF
Napísal 19. októbra 2008 0:42. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.