reklama

Anonym nahlásil v Max-e bombu, žiadnu nenašli

Viac ako tisíc ľudí musela polícia evakuovať v pondelok 24. novembra pred siedmou večer z priestorov obchodného centra Max v Trnave. Hovorí policajný hovorca KR PZ Ľuboš Homola: „Anonym z verejného automatu v Trnave o 18.29 hod. oznámil na políciu, že v OZC MAX v Trnave je umiestnená bomba a do hodiny vybuchne. Na evakuácii a následných opatreniach sa zúčastnilo 20 príslušníkov PZ, traja psovodi,  pyrotechnik, 10 mestských policajtov, dvaja ha­siči a pracovníci zdravotníckej služ­by. Pre­hliadka budovy bola ukončená o 20.30 hodine s negatívnym výsledkom.“
Polícia páchateľa hľadá, hrozí mu až päť rokov väzenia.

Ulož ako PDF
Napísal 29. novembra 2008 14:38. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.