reklama

Chytili zlodeja, ktorý vykradol 14 áut

vykradac1Trnavskí policajti vypátrali zlodeja, ktorý je podozrivý z vykrádania áut. Od januára sa mal vlámať minimálne do štrnástich osobných áut v meste Trnava.
„Vykrádal autá na rôznych miestach, na parkoviskách pred nákupnými centrami, pred obytnými blokmi alebo rodinnými domami. Spravidla rozbil okno na aute alebo poškodil zámok a tak sa dostal dnu. V niektorých prípadoch využil nepozornosť majiteľa a ukradol veci z neuzamknutéhvykradac2o auta. Kradol všetko cenné, autorádiá, reproduktory, osobné veci, peňaženky, kabelky, v jednom prípade natrafil na lyžiarsku výstroj,“ ozrejmila konanie 23-ročného Trnavčana Martina Kredatusová z trnavskej  krajskej polície.
Majiteľom vykradnutých áut spôsobil zlodej škody  v hodnote  približne za 6000,-€. Vykrádač je obvinený z trestného činu krádeží vlámaním a bol eskortovaný do výkonu väzby.

Foto: KR PZ v Trnave

Ulož ako PDF
Napísal 31. marca 2009 19:45. Článok je zaradený do rubriky: Spoločnosť. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.