reklama

Polícia zaistila zlodeja, ktorý vykrádal v Trnave autá

Policajná hliadka zadržala v utorok tesne po krádeži páchateľa, ktorý sa vlámal do auta na Štefánikovej ulici v Trnave. Zlodej rozbil sklo na osobnom aute Ford Focusa odcudzil z interiéru vreckový počítač s GPS navigáciou, čím spôsobil majiteľovi z Talianska škodu vo výške 212 eur.
Policajti podozrivého muža vzápätí chytili aj s ukradnutou navigáciou. Výsluchmi a ďalším policajným vyšetrovaním bolo zistené, že zadržaný muž má na svedomí viacero podobných krá­deží na Ze­lenom kríčku a Vajan­ského ulici. Podo­z­rivý je aj vlámaní do ďalších dvoch áut. Predpokladá sa, že už spôsobil škody za najmenej 1270 eur. V minulosti bol za rovnakú trestnú činnosť odsúdený, teraz mu hrozí trojročné väzenie.

Ulož ako PDF
Napísal 5. apríla 2010 21:22. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.