reklama

Zlodej vykrádal pivnice, zadržali ho pri čine

pz-sr-logo

Policajti pohotovostnej motorizovanej jednotky chytili 38-ročného vlamača, ktorý je podozrivý celkovo zo šiestich krádeží, priamo pri čine v jednej z trnavských pivníc.

V utorok 26. novembra na Bratislavskej ulici vnikol v nočných hodinách, bez použitia násilia, do obytného bloku a vlámal sa do pivnice.

Ukradol odtiaľ bicykel, alkohol a potraviny, no s nakradnutými vecami nestihol odísť. Na chodbe pred pivnicou ho zadržali policajti pohotovostnej motorizovanej jednotky. Z ďalšieho vyšetrovania vyplynulo, že zadržaný muž má na svedomí sériu ďalších vlámaní,“ uviedla hovorkyňa KR PZ v Trnave Martina Kredatusová.

Noc predtým ukradol z pivnice na Jiráskovej ulici pneumatiky v hodnote 350 eur. Následne ich za 60 eur predal neznámej osobe.

Pri ďalšej krádeži vlámaním odcudzil bicykel. Začiatkom októbra sa bez použitia násilia dostal do obytného bloku na ulici A. Kubinu. Šiestim majiteľom vykradol skladové priestory na medziposchodí.

Ukradol im pracovné náradie, elektroniku, potraviny, rybárske vybavenie. Majiteľom pivníc a skladových priestorov spôsobil celkovo škodu za takmer 4000 eur. Polícia z krádeží vlámaním a porušovania domovej slobody obvinila 38 – ročného Ivana z Trnavy, ktorý bol už v minulosti trestaný,“ priblížila policajná hovorkyňa.

Vyšetrovateľ spracoval podnet na jeho väzobné stíhanie. V prípade uznania viny mu hrozí väzenie na dva roky.

Ulož ako PDF
Napísal 28. novembra 2013 13:15. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Zlodej vykrádal pivnice, zadržali ho pri čine”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.