reklama

Zlodej sa z ukradnutého bicykla dlho netešil. Po chvíli ho zadržali policajti

Krádež bicykla pred Bazilikou sv. Mikuláša sa zlodejovi síce podarila, jeho radosť z úlovku ale nemala dlhé trvanie.

Podozrivé správanie muža, ktorý sa v nedeľu 14. februára pohyboval v blízkosti bicyklových stojanov, si všimol operátor kamerového monitorovacieho systému Mestskej polície.

Muž v tzv. maskáčovej bunde, modrých džínsoch a čiernej šiltovke po tom, ako predstieral, že je účastný bohoslužby, pristúpil k odloženému a uzamknutému bicyklu a pákovými nožnicami, ktoré ukrýval pod bundou, prestrihol zámok bicykla.

„Keďže ho vyrušili skutoční veriaci, od bicykla sa na krátku chvíľu vzdialil. Keď bol opäť ‚čistý vzduch‘, vrátil sa k stojanu a na odcudzenom bicykli odišiel smerom na Jeruzalemskú ulicu,“ priblížil udalosť zástupca náčelníka MsP Trnava Ivan Ranuša.

zlodej-bicykel-1

zlodej-bicykel-2
Páchateľ zachytený pri krádeži kamerou MsP

Zlodej v tej chvíli netušil, že o jeho počínaní boli ihneď informované hliadky mestskej polície a aj policajného zboru.

„Hliadke mestskej polície sa po krátkej naháňačke muža podarilo s pomocou použitia donucovacích prostriedkov obmedziť na osobnej slobode a odovzdať hliadke Policajného zboru SR, ktorá sa dostavila na miestu jeho zadržania,“ doplnil Ranuša.

Zadržaný je podozrivý zo spáchania trestného činu krádeže. Navyše, už v minulom roku bol za krádež bicykla potrestaný v priestupkovom konaní.

Ulož ako PDF
Napísal 15. februára 2016 15:58. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.