reklama

Mestskí policajti našli bicykel. Ak sa domnievate, že môže byť váš, prihláste sa

msp-logo

Mestská polícia hľadá majiteľa bicykla. Bicykel našli mestskí policajti počas hliadkovej činnosti.

Podľa vyjadrenia zástupcu náčelníka MsP Ivana Ranušu je možné, že bicykel bol majiteľovi ukradnutý a ten krádež neoznámil na útvare mestskej polície ani na OR PZ v Trnave.

Poškodený tak nie je policajným orgánom známy.

„Občan, ktorý sa domnieva, že by mohlo ísť o jeho bicykel a vie uviesť dostatočne presvedčivé skutočnosti spojené s nálezom, nech sa prihlási osobne na útvare Mestskej polície mesta Trnava,“ vyzýva prípadného majiteľa I. Ranuša.

Prihlásiť sa treba na Trhovej ulici č.2, na referáte priestupkov, alebo telefonicky na čísle 033/3236 405 (alebo 407, alebo 413) v pracovných dňoch v čase od 9,00 do 13,00 hod.

AKTUALIZOVANÉ 7.12.
Podľa informácií I. Ranušu majiteľ bicykla sa prihlásil na mestskej polícii.

Ulož ako PDF
Napísal 6. decembra 2016 11:20. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.