reklama

Mestská polícia našla bicykel, hľadá majiteľa

msp-logo

Mestská polícia mesta Trnava oznamuje, že pri svojej hliadkovej činnosti našla bicykel.

Je možné, že bicykel bol majiteľovi odcudzený, krádež však nebol oznámená na útvare mestskej polície ani na útvare Policajného zboru SR. Majiteľ tak nie je polícii známy.

Občan, ktorý sa domnieva, že by sa mohlo jednať o jeho bicykel a vie uviesť dostatočne presvedčivé skutočnosti spojené s nálezom, nech sa prihlási osobne na útvare Mestskej polície mesta Trnava, Trhová ulica č. 2, Referát priestupkov alebo telefonicky na telefónnom čísle 033/3236 405 (alebo 407, alebo 413) o to v pracovný deň v čase od 9,00 do 13,00 hod.

Ulož ako PDF
Napísal 10. júla 2015 8:15. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.