reklama

Mestská polícia hľadá vlastníkov nájdených vecí

Trnavská Mestská polícia našla začiatkom októbra na verejných priestranstvách mesta hasiaci prístroj, detský bicykel a tri kolesá z áut. Je možné, že veci pochádzajú z trestnej činnosti, ktorú poškodení neoznámili mestskej polícii ani na útvare Policajného zboru SR.

Tí, ktorí sa domnievajú, že by im veci mohli patriť, a dokážu uviesť dostatočne presvedčivé skutočnosti spojené s nálezom, môžu sa prihlásiť osobne na sekretariáte náčelníka Mestskej polície mesta Trnava, na Trhovej ulici č. 2 alebo telefonicky na čísle 033/5511 200 v pracovných dňoch od 9.00 do 13.00 h.

Ulož ako PDF
Napísal 15. októbra 2010 12:39. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.