reklama

Mestskí policajti zachránili zraneného jazvečíka

Pochvalu za svedomitú prácu hliadky mestskej polície vyjadrila listom Trnavčanka Ľ. Bušová.

Ako uvádza, v noci zo štvrtka na piatok 19. júna nahlásila pani Bušová na stálu službu Mestskej polície Trnava stratu jazvečíka.

„Hliadka mestskej polície ho našla po 40. minútach ležať pri štadióne. Psa našli so zlomenými nohami ležiac v bolestiach pod kamiónom,“ opisuje udalosti spred niekoľkých dní.

msp

Ilustračné foto

Podľa pani Bušovej je zreteľné, že hliadka si plnila svedomito svoju prácu.

„Zamestnanci mestskej polície boli natoľko ochotní, že psíka odviezli na veterinárnu kliniku. Dvom členom hliadky patrí veľká vďaka za to, že neboli ľahostajní, aj keď išlo len o psíka.,“ pokračuje.

Ako dodala, veľmi si váži prácu týchto policajtov a vyzdvihuje ich poctivosť a ochotu.

Ulož ako PDF
Napísal 25. júna 2015 0:13. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Mestskí policajti zachránili zraneného jazvečíka”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.