reklama

Mestskí policajti zachraňovali z Trnávky zraneného retrievera

Zraneného a vysileného zlatého retrievera zachraňovali v nedeľu 10. júla v popoludňajších hodinách z potoka Trnávka na základe telefonátu oznamovateľa pracovníci mestskej polície.

Pes sa nachádzal vo vode už dlhý čas, očividne bol unavený. Navyše mal zranenú prednú nohu.

Ilustračné foto: dogsloveforever.com

„Hliadka sa snažila zviera vytiahnuť z vody, ale na volanie hliadky nereagovalo. Zasahujúcim pracovníkom mestskej polície sa po opakovaných pokusoch podarilo psa dostať k brehu a postupne ho vytiahnuť von z Trnávky. Zviera nemalo evidenčnú známku, a preto bolo prevezené do útulku v Trnave, kde mu pracovníci zariadenia poskytli odbornú ošetrovateľskú starostlivosť,“ informovala o prípade MsP v tlačovej správe.

Ulož ako PDF
Napísal 12. júla 2011 19:56. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Mestskí policajti zachraňovali z Trnávky zraneného retrievera”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.