reklama

Policajti zachránili z Trnávky premrznutého mladíka

Víkendová nočná služba sa pre troch policajtov PMJ v Trnave- npor. Adama, ppráp. Denisa a práp. Filipa, rýchlo zmenila na záchrannú akciu.

„Náhodný okoloidúci zalarmoval políciu po tom, ako z niekoľko metrov hlbokého koryta potoka Trnávka počul mužský hlas volať o pomoc. Na miesto medzi starým cukrovarom a Kalváriou sa urýchlene presunuli dve policajné autá. Z veliteľského vozidla policajti vytiahli skladací rebrík, s pomocou ktorého sa im 21 – ročného Trnavčana podarilo dostať do bezpečia,“ priblížila hovorkyňa KR PZ v Trnave Zlatica Linkešová.

FOTO: KR PZ Trnava

Premrznutého mladíka policajti previezli do trnavskej nemocnice, kde mu ihneď po vojdení do budovy museli ešte poskytovať prvú pomoc.

Na to rýchlo zareagovali pracovníci nemocnice, ktorý si muža prevzali do svojej opatery.

Vďaka všímavému okoloidúcemu a pohotovej reakcii trnavských PMJčkarov sa podarilo zachrániť mladý ľudský život.

Ulož ako PDF
Napísal 20. decembra 2022 14:28. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.