reklama

Žena chcela skočiť pod vlak, život jej zachránili trnavskí policajti

Policajti trnavskej pohotovostnej motorizovanej jednotky zachránili v piatok 1. septembra život 43 – ročnej žene.

Vo večerných hodinách nahlásil na políciu občan, že v Trnave na Coburgovej ulici, na nadchode železničnej trate, je žena, ktorá chce skočiť pod vlak. Policajná hliadka v zložení Filip Hornáček a Dominik Páleník sa ihneď presunula na miesto.

“Len čo vystúpili policajti z auta, začuli zvuk blížiaceho sa vlaku. Rýchlo preto vybehli na nadchod, kde stála žena. Tá na prichádzajúcich policajtov kričala, aby ju nechali na pokoji a potvrdila, že chce skočiť pod vlak,” opisuje dramatické okamihy trnavská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová.


Ženu zachránili policajti trnavskej pohotovostnej motorizovanej jednotky nstržm. Mgr. Filip Hornáček a stržm. Dominik Páleník

FOTO: KR PZ Trnava

Policajti sa so ženou rozprávali a jej úmysel jej vyhovorili. Na to sa žena rozplakala a odišla s policajtmi dole z nadchodu.

Po chvíli však odpadla a začala strácať vedomie. Policajti PMJ jej ihneď poskytli prvú pomoc a privolali záchranku.

“Do príchodu záchranárov sa stav ženy zhoršoval, preto zostali v kontakte s operátorom tiesňovej linky a za jeho asistencie poskytovali žene prvú pomoc až do príchodu sanitky,” dodala M. Kredatusová.

Ulož ako PDF
Napísal 6. septembra 2017 12:03. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Žena chcela skočiť pod vlak, život jej zachránili trnavskí policajti”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.