reklama

Žena chcela skočiť pod vlak, život jej zachránili trnavskí policajti

Policajti trnavskej pohotovostnej motorizovanej jednotky zachránili v piatok 1. septembra život 43 – ročnej žene.

Vo večerných hodinách nahlásil na políciu občan, že v Trnave na Coburgovej ulici, na nadchode železničnej trate, je žena, ktorá chce skočiť pod vlak. Policajná hliadka v zložení Filip Hornáček a Dominik Páleník sa ihneď presunula na miesto.

“Len čo vystúpili policajti z auta, začuli zvuk blížiaceho sa vlaku. Rýchlo preto vybehli na nadchod, kde stála žena. Tá na prichádzajúcich policajtov kričala, aby ju nechali na pokoji a potvrdila, že chce skočiť pod vlak,” opisuje dramatické okamihy trnavská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová.


Ženu zachránili policajti trnavskej pohotovostnej motorizovanej jednotky nstržm. Mgr. Filip Hornáček a stržm. Dominik Páleník

FOTO: KR PZ Trnava

Policajti sa so ženou rozprávali a jej úmysel jej vyhovorili. Na to sa žena rozplakala a odišla s policajtmi dole z nadchodu.

Po chvíli však odpadla a začala strácať vedomie. Policajti PMJ jej ihneď poskytli prvú pomoc a privolali záchranku.

“Do príchodu záchranárov sa stav ženy zhoršoval, preto zostali v kontakte s operátorom tiesňovej linky a za jeho asistencie poskytovali žene prvú pomoc až do príchodu sanitky,” dodala M. Kredatusová.

Ulož ako PDF
Napísal 6. septembra 2017 12:03. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Žena chcela skočiť pod vlak, život jej zachránili trnavskí policajti”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.