reklama

V Kamennom mlyne sa chcel utopiť muž, život mu zachránili policajti

V krátkom čase sa policajtom podarilo zachrániť už druhého človeka, ktorý si chcel siahnuť na život.

Začiatkom októbra zabránili uniformovaní muži zo Zavara mužovi skočiť z mosta pri Vlčkoviach. V piatok 17. októbra popoludní boli úspešní trnavskí policajti v Kamennom mlyne.

kamenny-mlyn

Ilustračné foto

„Operačné stredisko dostalo v piatok asi o 15.45 h hlásenie, že istý muž chce spáchať samovraždu. Hliadku vyslali ku splavu do Kamenného mlyna v Trnave. Policajti sa na miesto urýchlene presunuli, za použitia majákov. V blízkosti miesta ich pristavila žena, ktorá uviedla, že jej druh chce spáchať samovraždu a ide sa utopiť,“ priblížila hovorkyňa KR PZ v Trnave Martina Kredatusová.

Policajti objavili 58-ročného Trnavčana vo vode, hladina mu siahala po hrudník.

„Okamžite a bez zaváhania vošli policajti za ním do vody a dostali ho na breh. Sám potvrdil, že sa chcel utopiť. Vzápätí ho odovzdali do starostlivosti lekárov,“ uviedla policajná hovorkyňa.

Ulož ako PDF
Napísal 20. októbra 2014 13:41. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.