reklama

Muž sa pokúsil o samovraždu, život mu zachránili trnavskí policajti

Policajti pohotovostnej motorizovanej jednotky z Trnavy si v sobotu 11. februára dopoludnia všimli nezvyčajne zaparkované auto. Fiat Punto stálo zamaskované na odľahlom mieste, za predajňou so stavebným materiálom, na juhovýchodnom obchvate Trnavy.

Po príchode k nemu videli, že auto je naštartované a z výfuku je zavedená hadica do vnútra auta. Na sedadle našli ležať muža, ktorý už nejavil známky života. Nadstrážmajster Imrich Füssy a podpráporčík Martin Vojnarovský vytiahli muža von z auta a poskytli mu prvú pomoc do príchodu rýchlej zdravotníckej pomoci. Medzitým nezvestnosť 43 – ročného muža zo Suchohradu v okrese Malacky nahlásili aj jeho príbuzní na polícii. Policajti tak svojim rýchlym konaním zachránili mužovi život. V prípade, že by neboli v pravý čas na pravom mieste, muž by pravdepodobne do niekoľkých minút zomrel,“ informovala o prípade hovorkyňa KR PZ v Trnave Martina Kredatusová.

Ulož ako PDF
Napísal 13. februára 2012 15:02. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.