reklama

Muž chcel skočiť z mosta, zachránili ho policajti zo Zavara

Pravdepodobný pokus o ukončenie života skokom z mosta zmarili v sobotu 4. októbra policajti zo Zavara.

Po oznámení, že na moste nad rýchlostnou cestou R1 pri Vlčkovciach sa nachádza muž, ktorý má zrejme úmysel skočiť, vyrazili na miesto ppráp. Boris Chrvala a ppráp. Pavol Šikula.

„Na mieste boli do troch minút. Na moste zazreli 46-ročného muža, ktorý stál tvárou nad rýchlostnou cestou R1. Odpútať pozornosť muža sa podarilo druhej hliadke, ktorá prišla na pomoc. Keď si muž všimol policajtov z PMJ, policajti zo Zavaru využili jeho nepozornosť a stiahli ho zo zábradlia mostu dolu,“ priblížila priebeh zásahu hovorkyňa KR PZ v Trnave Mária Linkešová.

policia

Ilustračné foto

Muža z obce v okrese Trnava podrobili po zadržaní dychovej skúške na alkohol.

V dychu mu namerali 2,27 promile.

Po ukončení zásahu policajti muža odovzdali do rúk privolaným záchranárom.

Ulož ako PDF
Napísal 6. októbra 2014 12:50. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.