reklama

Policajti zachránili muža v poslednej chvíli. Zrejme chcel skočiť z diaľničného mosta

Policajti Pohotovostnej motorizovanej jednotky zachránili 30 – ročného muža v poslednej chvíli. V neskorých večerných hodinách ho spozorovala žena na okraji diaľničného mosta.

Policajnú hliadku vyslalo Operačné stredisko na miesto zásahu v pondelok 11. septembra o 23.15 h.

“Muža si všimla oznamovateľka ako visí na moste ponad diaľnicu D1 cez zábradlie a na jej oslovenie nekomunikuje. Most sa nachádzal medzi obcami Siladice a Dolné Lovčice. Podľa informácií od operačného dôstojníka mohlo ísť aj o nezvestného muža, ktorého nezvestnosť nahlásil starosta obce na políciu v ten istý deň v popoludňajších hodinách,” uviedla hovorkyňa KR PZ v Trnave Mária Linkešová.


Reprofoto z kamery v policajnom aute počas zásahu. Muž stojí na okraji mosta.

Po príjazde k mostu sa policajti rozdelili, jeden sa prihovoril neznámemu mužovi a snažil sa odpútať jeho pozornosť, ostatní dvaja sa zatiaľ snažili k nemu nepozorovane dostať z opačnej strany.

“Muž však vzápätí prestal reagovať a s pohľadom upretým na diaľnicu zmeravel. V tom okamihu ho policajti zovreli a vytiahli cez zábradlie späť na most. Celý incident sa zaobišiel nakoniec bez zranenia a 30 – ročného muža z okresu Trnava odovzdali policajti posádke záchrannej zdravotníckej služby,” informovala krajská policajná hovorkyňa.

Ulož ako PDF
Napísal 14. septembra 2017 10:25. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.