reklama

Mladému vodičovi hrozila smrť v plameňoch, zachránili ho dvaja policajti

Dvojica trstínskych policajtov zachránila v piatok 2. decembra život 19-ročnému vodičovi z Bíňoviec.

Vodič Opla Agila podľa vyjadrenia hovorkyne KR PZ v Trnave Martiny Kredatusovej pravdepodobne pre vlastnú nepozornosť prešiel vo veľkej rýchlosti do protismeru, kde vrazil do odstaveného Peugeota. Auto zastavil až po 250 metroch betónový stĺp verejného osvetlenia. Po náraze zachvátili vozidlo plamene.

Zdemolovaný Opel Agila po náraze do betónového stĺpa

„Šťastím v nešťastí pre mladého vodiča bolo, že práve prechádzali okolo záchranári. Pokúšali sa oheň zahasiť, no ten sa rozhorel do takej miery, že plamene dosahovali výšku až dvoch – troch metrov. Na pomoc prišli okamžite aj policajti, npráp. Marcel Gočal a práp. Dušan Turek z policajného oddelenia, vzdialeného len niekoľko metrov od nehody. Prineseným hasiacim prístrojom oheň uhasili a spolu so záchranármi vytiahli zakliesneného, ťažko zraneného vodiča, z auta. Nebyť ich okamžitej reakcie, respektíve zhode okolností, pre ktoré sa práve nachádzali na policajnom útvare, vodičovi hrozilo, že v aute uhorí,“ informovala o udalosti M. Kredatusová.

Záchranári mladého vodiča previezli so zraneniami do nemocnice.

Foto: KR PZ Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 6. decembra 2011 19:30. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.