reklama

Policajti skočili do Trnávky, zachraňovali život dvom Ukrajincom

Trnavskí policajti zachraňovali život možom uviaznutým v Trnávke. O život išlo 21 – ročnému Ukrajincovi a jeho kamarátovi. Policajti neváhali a skočili zo štvormetrového valu priamo za vody.

Policajnú hliadku privolali v sobotu 30. januára 2021 podvečer k dvom mužom, ktorí sa nachádzali v potoku Trnávka.

K udalosti došlo v úseku potoka za autobusovou zastávkou na Kollárovej ulici.

„Jeden z mužov bol v bezvedomí, druhý bol polonahý a nevedel sa z Trnávky sám dostať. Policajti sa snažili mužom pomôcť a bezvládneho muža z vody vytiahnuť. Podarilo sa im to až s pomocou hasičského rebríka. Do príchodu RZP ho udržiavali pri vedomí a zahrievali ho, nakoľko bol silne podchladený. Po príchode hasičov ho hliadka vyzliekla z mokrého oblečenia a muža zabalili do zahrievacej fólie. Počas toho niekoľkokrát stratil vedomie. Vladyslava si prevzali záchranári a tí ho previezli do trnavskej nemocnice. Obaja cudzinci boli pravdepodobne pod vplyvom alkoholu. Nie je vylúčené, že muž mohol pádom do potoku utrpieť i ďalšie zranenia,“ informovala trnavská policajná hovorkyňa Zlatica Antalová.

Vďaka za záchranu patrí policajtom PMJ Trnava, práp. Daliborovi Semankovi a ppráp. Norbertovi Krkošovi.


Trnávka

Ilustračné foto: KR PZ Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 1. februára 2021 12:46. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Policajti skočili do Trnávky, zachraňovali život dvom Ukrajincom”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.